Чистка верхнього одягу

Верхній одяг: пуховик, пальто, куртка, шуба, піджак, тренч, лижна куртка і інше – ті вироби, які підлягають тільки професійному очищенню. Якщо з класичним одягом (футболки, сорочки, блузи, джемпери, брюки, джинси спідниці і т.д.) все зрозуміло, то до верхньої виникає більше багато питань.

Відповімо на найпоширеніші питання про чистку верхнього одягу.

Фахівці Concierge регулярно стикаються зі зіпсованими від домашнього догляду пуховиками:

  • пральна машина бгає пуховик;
  • пух збивається або, непросохла, залишає затеклості на виробі;
  • пуховик, линяє;
  • змиваються вологостійкість й теплоощадні функції;
  • на тканини залишаються розводи, плям через концентровані засоби догляду.

Ми Радимо довірити пуховики й інший верхній одяг професіоналам, щоб уникнути пошкоджень виробу.

У сервісі Concierge є необхідне обладнання для одягу, якому дозволена лише суха чистка. Засоби для дбайливого делікатного очищення. Технологія екочистки, яку ми використовуємо, безпечна для людей та природи.

Для верхнього одягу, найчастіше, використовуємо техніку аквачистки.

Аквачистка – обладнання, яке екологічно чистить вироби, що підлягають тільки сухому чищенню. Також, в залежності від тканини і забруднень ми використовуємо ручну чистку, виводимо плями.

Пальто: демісезонне, кашемірове, вовняне, бавовняне не підлягає пранню в пральній машині. Ось якими ситуаціями це загрожує:

  • роздублювання тканини;
  • деформація та усадка;
  • схід барвника з матеріалу;
  • виваляність ворсу.

Зіпсованому при неправильному чищенні, пальто дуже важко повернути первинний вигляд. Ми радимо не ризикувати домашньою чисткою. Довірте пальто та інший верхній одяг сервісу Concierge і заощаджуйте свій час і кошти.

Рекомендуємо чистити сезонний одяг мінімум 1-2 рази в рік. Також частота залежить від самих виробів, того, скільки вони носяться і забруднень. Наприклад, білі пуховики забруднюються частіше темних. Деякі тканини пальто і курток потребують більшого догляду.

Що стосується плям і забруднень, їх слід очищати якомога раніше, після появи. Чим довше плями знаходяться на тканини, тим складніше їх вивести. Без належного догляду забруднення можуть закріпитися, тканина – втратити свої властивості та зноситися.

Професійне чищення верхнього одягу необхідна, щоб освіжити його та повернути речам звичайний зовнішній вигляд. У більшості випадків на пальто, пуховику, тренчі, куртці після носки, з’являються дрібні непомітні плями.

Також, екочистка Concierge видаляє запахи та дезінфікує одяг.

Фахівці Concierge не чистять одяг хімічним способом або шкідливими для здоров’я засоби, поширеними в хімчистках.

Ми використовуємо унікальну технологію екочистки: аквачищення. Аквачистка підходить навіть для речей, які підлягають тільки сухому чищенню. Це безпечно для дорослих, дітей та природи.

Також, крім екологічної чистки, в Concierge ми очищаємо пальто, піджаки й інший одяг від катишок, вовни. Покриваємо куртки та пуховики водостійкість. Очищаємо навіть найважчі плями. Реставруємо і робимо редизайн.